Vinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.x

Uitbreiding terrein Bekkerveld

De meesten van jullie is het niet ontgaan. Scouting Bekkerveld wint letterlijk terrein! Na uitvoerig overleg met de Gemeente Heerlen is overeengekomen dat Bekkerveld haar grondgebied mag vergroten. Aan de ene kant van het gebouw leveren we een stukje in, maar daar krijgen we aan de andere kant een mooi groot stuk voor terug. Zoals jullie zien heeft ons terrein meer rondingen gekregen, omdat dit zo in het bestemmingsplan staat. Het hekwerk is reeds geplaatst. Binnenkort zal door de gemeente het geheel geegaliseerd worden, zodat we een prachtig speelveld krijgen. Natuurlijk ook niet geheel onbelangrijk te vermelden: een hondendrolvrij speelveld!...;-)