Vinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.x

Update Bekkerveld terrein

Ons terrein gaat er steeds mooier uitzien. Deze week zijn er rondom ons hekwerk nieuwe struiken en bomen gepland. Als dat eenmaal groeit en bloeit, wordt het een prachtig gezicht. De bekende paasboom voor het kabouterlokaal heeft het loodje moeten leggen. Binnenkort zal de gemeente ons helpen met het verder egaliseren van het veld.

Daarnaast zijn we druk bezig om ons gebouw te voorzien van een nieuw kleurtje. De oude taupe-kleur aan de voor- en achterkant wordt vervangen door een mooie antraciete kleur. Mochten er ouders zijn die hun steentje willen bijdragen aan diverse werkzaamheden, dan horen wij dat natuurlijk graag.

Scoutingbekkerveld.nl maakt gebruik van cookies, onder andere om de website te analyseren, het gebruiksgemak te vergroten en advertenties te tonen. Je geeft door gebruik te blijven maken van deze website, of door op 'accepteren' te klikken, toestemming voor het gebruik van cookies. Wil je meer informatie over cookies en hoe ze worden gebruikt, bekijk dan ons cookiebeleid. Privacy- en cookieverklaring.

  
EU Cookie Directive plugin by www.channeldigital.co.uk