Vinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.x

RSW weer groot succes!

Voor het eerst in drie jaar deden de gidsen weer mee aan de RSW. Na veel voorbereidingen en oefenen stonden beide groepjes vrijdag 15 april om 17.00 start klaar om zich in te schrijven. Tijdens de RSW hebben beide groepjes laten zien dat ze sterren zijn in het opzetten van tenten, tochtlopen, koken en vooral samenwerken! De gidsen hebben heel veel plezier gehad en als leuk extraatje zijn ze ook nog voor hun harde werken beloond door het behalen van de vierde en eerste plek van de trainingsgroepjes.

In de volgende uitgave van de Scout Shout verschijnt een uitgebreide reportage van een aantal eigen deelnemers aan de RSW!

Scoutingbekkerveld.nl maakt gebruik van cookies, onder andere om de website te analyseren, het gebruiksgemak te vergroten en advertenties te tonen. Je geeft door gebruik te blijven maken van deze website, of door op 'accepteren' te klikken, toestemming voor het gebruik van cookies. Wil je meer informatie over cookies en hoe ze worden gebruikt, bekijk dan ons cookiebeleid. Privacy- en cookieverklaring.

  
EU Cookie Directive plugin by www.channeldigital.co.uk