Vinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.x

Nieuwe vacatures bij Bekkerveld

Oudervertegenwoordiger Bevers

Omschrijving: Scouting Bekkerveld is een vereniging waarbij alle leden stemrecht hebben. Jeugdleden hebben stemrecht in de vorm van een oudervertegenwoordiging per leeftijdsgroep. Bij de Bevers (5-7 jaar) zijn we nog op zoek naar een oudervertegenwoordiger. Hij of zij spreekt namens al onze Bevers(-ouders). De oudervertegenwoordiger weet wat er speelt onder de overige ouders en deelt dit met onze groepsraad. 

De functie is alleen mogelijk voor ouders of wettelijk vertegenwoordigers van jeugdleden binnen de Beverspeltak.

PR-coördinator

Omschrijving: als PR-coördinator ben je verantwoordelijk voor het "plaatje" dat Scouting Bekkerveld naar buiten brengt. Naast de inhoud van deze website, heb je ook iets te vinden van andere (online) communicatiemiddelen. Met een vooraf vastgesteld budget doe je alles om Scouting Bekkerveld zichtbaar te maken en te houden. Je rapporteert aan de groepsraad c.q. groepsvoorzitter.

Gebouwbeheerder (stichting)

Omschrijving: als beheerder van het gebouw HK, ben je coördinator voor een aantal zaken rondom ons HK: o.a. voor verhuur, onderhoud van HK en neyheid. Je hoeft dus niet per sé zelf te klussen maar regelt het als er iets gemaakt moet worden met de juiste personen. De voorzitter van de stichting is verantwoordelijk voor het gebouw, en dus rapporteert de beheerder aan de stichtingsvoorzitter. Het is handig als je in de buurt van ons HK woont, maar niet per sé noodzakelijk. In een gesprek met voorzitter en penningmeester van de stichting kunnen we samen bekijken of deze functie geschikt is. 

Leiding

Wij zijn altijd op zoek naar gemotiveerde stafleden. (Scouting-)ervaring is niet vereist, inzet en enthousiasme wel! Heb jij affiniteit met kinderen? Dan ben je mogelijk ons nieuw staflid.

Wil je je aanmelden voor één van deze vacatures of heb je vragen? Mail naar Dit e-mailadres wordt beveiligd tegen spambots. JavaScript dient ingeschakeld te zijn om het te bekijken.

Scoutingbekkerveld.nl maakt gebruik van cookies, onder andere om de website te analyseren, het gebruiksgemak te vergroten en advertenties te tonen. Je geeft door gebruik te blijven maken van deze website, of door op 'accepteren' te klikken, toestemming voor het gebruik van cookies. Wil je meer informatie over cookies en hoe ze worden gebruikt, bekijk dan ons cookiebeleid. Privacy- en cookieverklaring.

  
EU Cookie Directive plugin by www.channeldigital.co.uk