Vinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.x

Infofolder verhuur

HK Scouting Bekkerveld HK Scouting Bekkerveld

Verhuurboekje

kan worden opgevraagd via mail.

Adressen:

HK Scouting Bekkerveld

Benzeraderweg 190

6417 SX Heerlen

Tel.: 045-5419678 (alleen tijdens opkomsttijden – zaterdag 11:00-22:00 uur)

Beheerder:

Momenteel is er een vacature en worden de honneurs waargenomen door de penningmeester van het dagelijks bestuur stichting:

Wil Fleurkens

E-mail: Dit e-mailadres wordt beveiligd tegen spambots. JavaScript dient ingeschakeld te zijn om het te bekijken. (ook voor het aanvragen van de infofolder verhuur)

Dit boekje bevat de informatie voor huurders van ons clubhuis. Voor foto’s en andere informatie kunt u terecht op onze website http://www.scoutingbekkerveld.nl

Scoutingbekkerveld.nl maakt gebruik van cookies, onder andere om de website te analyseren, het gebruiksgemak te vergroten en advertenties te tonen. Je geeft door gebruik te blijven maken van deze website, of door op 'accepteren' te klikken, toestemming voor het gebruik van cookies. Wil je meer informatie over cookies en hoe ze worden gebruikt, bekijk dan ons cookiebeleid. Privacy- en cookieverklaring.

  
EU Cookie Directive plugin by www.channeldigital.co.uk