Vinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.x

NL Doet 2018 Klussendag

 

NL Doet Scouting Bekkerveld, zaterdag 10 maart 2018 (10:00-16:00 uur)

Ook dit jaar doet Scouting Bekkerveld weer mee aan de landelijke actie NL Doet 2018. Via het Oranjefonds hebben we een donatie van € 400,00 ontvangen om allerlei klussen in en rondom ons HK uit te voeren.

Op zaterdag 10 maart zullen we rond 10:00 uur beginnen en we zullen tot ongeveer 16:00 uur klussen. We hebben een aantal klussen gepland, waarvan we de belangrijkste zoveel mogelijk zullen uitvoeren.

We hebben de volgende klussen in de planning:

  1. In de keuken vernieuwen we een achterwand (met een plaat)
  2. Daarna hele keuken schoonmaken
  3. Beitsen van al het hout in het houthok dat afgelopen maanden door een paar klussende ouders is neergezet
  4. Verven van de deur van het Explorer lokaal en mogelijk nog een paar andere deuren.
  5. Schoonmaken van de kampvuurkuil (leeg scheppen asresten in het midden en daarna nog met de hogedrukspuit)
  6. Wassen van kunststof kozijnen en ramen op de eerste verdieping (dus met ladder). Op de begane grond zullen de gidsen aan de slag gaan
  7. Mogelijk dat de bar in de zaal opnieuw wordt ingericht, maar dat zit nog in de conceptfase.
  8. Een zware klus; het recht leggen van de stoeptegels voor de speltaklokalen aan de kant van de parkeerplaats.
  9. Eventueel weghalen gras tussen tegels.

Zoals jullie zien, hoe meer mensen ons kunnen komen helpen, hoe meer we kunnen aanpakken. Mocht je mee willen helpen, kun je je opgeven bij de coördinator van de NL Doet klussen dag, Wil Fleurkens. (Dit e-mailadres wordt beveiligd tegen spambots. JavaScript dient ingeschakeld te zijn om het te bekijken.

Scoutingbekkerveld.nl maakt gebruik van cookies, onder andere om de website te analyseren, het gebruiksgemak te vergroten en advertenties te tonen. Je geeft door gebruik te blijven maken van deze website, of door op 'accepteren' te klikken, toestemming voor het gebruik van cookies. Wil je meer informatie over cookies en hoe ze worden gebruikt, bekijk dan ons cookiebeleid. Privacy- en cookieverklaring.

  
EU Cookie Directive plugin by www.channeldigital.co.uk