Vinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.x

Explorerdagboek Schotland dag 5

Schotland dag 5 - Hallo, daar zijn we weer! Gisteren zijn we vroeg opgestaan aangezien we weer naar een nieuwe plek gingen. Dat betekende dus alles inpakken en inladen. De explorers hadden wat moeite met opstarten maar om kwart over 9 konden we gaan. Onderweg nog even gestopt bij het Eilean Donan Castle en daarna op carfari (autosafari) gegaan op de isle of skye. Ook hier weer geweldige uitzichten en heel veel schapen! Aangekomen in Elgol onze tentjes opgezet voor een wildkampeeravontuurtje en daarna de omgeving bekeken. Kwallen gespot, koeien en weer schapen. Geprobeerd om vis te vangen, helaas wilde alleen het zeewier bijten.... 's Avonds begon ons scoutingkamp pas echt want we mochten kampvuur maken smile-emoticon de avond dus lekker afgesloten!

Scoutingbekkerveld.nl maakt gebruik van cookies, onder andere om de website te analyseren, het gebruiksgemak te vergroten en advertenties te tonen. Je geeft door gebruik te blijven maken van deze website, of door op 'accepteren' te klikken, toestemming voor het gebruik van cookies. Wil je meer informatie over cookies en hoe ze worden gebruikt, bekijk dan ons cookiebeleid. Privacy- en cookieverklaring.

  
EU Cookie Directive plugin by www.channeldigital.co.uk