Vinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.x

Explorerdagboek Schotland dag 6

Schotland dag 6 - na een gezellig wildkampeernachtje konden we weer eens ons kamp opbreken en alles inpakken smile-emoticon. 's morgens hadden we een boottocht naar loch Cruisk, zeehonden kunnen zien en op het eiland een wandeling gemaakt. Daarna terug met het bootje en onderweg een warme chocomel om op te warmen. Terug in Elgol begonnen we aan onze reis naar Edinburgh. Nog even boodschappen gedaan en daar een Schotse met kilt en doedelzak gezien grin-emoticon onderweg nog even genoten van het uitzicht op het glengarry viewpoint. Tegen de avond kwamen we aan in Edinburgh, mooi kampterrein, snel alles opgezet en de staf had gekookt. De avond weer afgesloten met gekke verhalen bij het kampvuur!

Scoutingbekkerveld.nl maakt gebruik van cookies, onder andere om de website te analyseren, het gebruiksgemak te vergroten en advertenties te tonen. Je geeft door gebruik te blijven maken van deze website, of door op 'accepteren' te klikken, toestemming voor het gebruik van cookies. Wil je meer informatie over cookies en hoe ze worden gebruikt, bekijk dan ons cookiebeleid. Privacy- en cookieverklaring.

  
EU Cookie Directive plugin by www.channeldigital.co.uk