Vinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.x

Explorerdagboek Schotland dag 7

Schotland dag 7 - vandaag weer eens lekker uit kunnen slapen en goed kunnen douchen. De dag begon heerlijk zonnig en warm. Spek en ei gemaakt door Emile en Wouter en met z'n allen in het zonnetje gegeten. De explorers blijven langzaam dus pas tegen de middag op weg naar Edinburgh smile-emoticon daar zijn de explorers zelf rond gaan wandelen en is de staf ook op pad geweest, zelf een munt geslagen en de ogen uitgekeken op de royal mile. Natuurlijk een paar souvenirs gekocht voor thuis en op scouting. Aan het einde van de dag zijn we gezellig gaan uiteten. Helaas was de fish and chips op frown-emoticon. Terug naar de auto gelopen in de regen, onderweg regen en op het kampterrein ook regen. Gelukkig lukte het wel nog om een kampvuur te maken en kregen we nog gezelschap van een groep Engelsen. Liedjes gezongen en yells uitgewisseld. Om kwart over 12 werd ons uiteindelijk verzocht om stil te zijn tongue-emoticon

Scoutingbekkerveld.nl maakt gebruik van cookies, onder andere om de website te analyseren, het gebruiksgemak te vergroten en advertenties te tonen. Je geeft door gebruik te blijven maken van deze website, of door op 'accepteren' te klikken, toestemming voor het gebruik van cookies. Wil je meer informatie over cookies en hoe ze worden gebruikt, bekijk dan ons cookiebeleid. Privacy- en cookieverklaring.

  
EU Cookie Directive plugin by www.channeldigital.co.uk