Vinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.x

Uit de oude doos

Ben je druk aan het opruimen, kom je nog eens wat tegen. Het scheelde niet veel of de DVD was zo in de prullenbak gevlogen. De titel viel gelukkig wel op: Grinch DIVX. Die paar handgeschreven letters verhinderden het weggooien van een leuk aandenken van onze groep.

Het betreft de opname van ons kersttoneel 2002. Ja, je leest het goed 2002, niet 2012. 

In dit filmpje van 22 minuten zien we onze sterren van vandaag als jonge kindersterretjes. Zo zien we de gidsenstafleden Anne als 'zusje' en Eva als lid van het kerstkoor. Kabouterstaflid Roos (nu even in de VS) is de 'cassiere' en de vader, broer en zus van welpenstaflid David laten eens even zien hoe het moet. Niet te vergeten ons oud- Kabouterstaflid Dorien als 'De Grinch'. Ik sta er ook nog op, toen als jong verkennerstaflid, uiteraard in een rol achter de schermen.

https://youtu.be/mQXRA2LKTvU

Veel kijkplezier,

Alex

(groepsvoorzitter)

Media

https://www.youtube.com/watch?v=mQXRA2LKTvU&feature=youtu.be
Grinch DIVX

Scoutingbekkerveld.nl maakt gebruik van cookies, onder andere om de website te analyseren, het gebruiksgemak te vergroten en advertenties te tonen. Je geeft door gebruik te blijven maken van deze website, of door op 'accepteren' te klikken, toestemming voor het gebruik van cookies. Wil je meer informatie over cookies en hoe ze worden gebruikt, bekijk dan ons cookiebeleid. Privacy- en cookieverklaring.

  
EU Cookie Directive plugin by www.channeldigital.co.uk