Vinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.x

Uitbreiding terrein Bekkerveld

De meesten van jullie is het niet ontgaan. Scouting Bekkerveld wint letterlijk terrein! Na uitvoerig overleg met de Gemeente Heerlen is overeengekomen dat Bekkerveld haar grondgebied mag vergroten. Aan de ene kant van het gebouw leveren we een stukje in, maar daar krijgen we aan de andere kant een mooi groot stuk voor terug. Zoals jullie zien heeft ons terrein meer rondingen gekregen, omdat dit zo in het bestemmingsplan staat. Het hekwerk is reeds geplaatst. Binnenkort zal door de gemeente het geheel geegaliseerd worden, zodat we een prachtig speelveld krijgen. Natuurlijk ook niet geheel onbelangrijk te vermelden: een hondendrolvrij speelveld!...;-)

Scoutingbekkerveld.nl maakt gebruik van cookies, onder andere om de website te analyseren, het gebruiksgemak te vergroten en advertenties te tonen. Je geeft door gebruik te blijven maken van deze website, of door op 'accepteren' te klikken, toestemming voor het gebruik van cookies. Wil je meer informatie over cookies en hoe ze worden gebruikt, bekijk dan ons cookiebeleid. Privacy- en cookieverklaring.

  
EU Cookie Directive plugin by www.channeldigital.co.uk