Vinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.x

Jan-Willem

Kabouterstaf, PR

Ik ben Jan Willem ofwel JW, Snorretje of Kaa  ;-) Vanaf m'n 7de zit ik al bij Scouting Bekkerveld. Nu ben ik staflid bij de Kabouters, in een heel leuk leiding-team. En ik ben één van de (weinige) JumboScouts. Dat is bij Bekkerveld de speltak voor 23 t/m 88 jaar. Want het blijft leuk om zelf Scouting-programma's te doen. Ook houd ik me graag bezig met PR, evenementen en grotere Scouting-activiteiten. Verder ben ik actief voor onze regio en voor Scouting Nieuw Einde. Maar Kabouters staat op 1.

CU @ Scouting

Scoutingbekkerveld.nl maakt gebruik van cookies, onder andere om de website te analyseren, het gebruiksgemak te vergroten en advertenties te tonen. Je geeft door gebruik te blijven maken van deze website, of door op 'accepteren' te klikken, toestemming voor het gebruik van cookies. Wil je meer informatie over cookies en hoe ze worden gebruikt, bekijk dan ons cookiebeleid. Privacy- en cookieverklaring.

  
EU Cookie Directive plugin by www.channeldigital.co.uk